Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дитячої полуторної постільної білизни з фланелі "Тачки". М’яка та тепла тканина добре зберігає тепло, підходить для холодної пори року. Малюнок із цікавим принтом робить білизну привабливою як для дітей, так і для підлітків.
▪️Підковдра: 150х220
▪️Простирадло: 150х220
▪️Наволочка: 50х70 (1 шт)
!!! Зверніть будь ласка увагу, що колір на фото може дещо відрізнятись від кольору виробу у зв'язку з різницею у передачі кольору на вашому пристрої чи моніторі, а також залежно від налаштувань монітора та освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 135 ніт/см2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип комплекту | Напівторний |
- Ціна: 990 ₴

