
Євро комплект постільної білизни 200*230 см плюш голубо-зелений p2518083313
- Готово до відправки
- Код: p2518083313
1 990 ₴
+380 (97) 678-05-02
Іванюга Олександр Миколайович
- +380 (97) 648-82-27Іванюга Тетяна Юріївна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Постільна білизна виготовлена із високоякісного велюру, який володіє ніжною і приємною на дотик текстурою, що забезпечує комфортний і здоровий сон.
- Яскраві кольори, що наповнюють спальню елегантністю і затишком.
- Щільність тканини:230г/м²
Розміри євро:
Підковдра:200*230 см (на блискавці)
Простирадло:230*230см
Наволочки: 50*70-2шт (на блискавці)
Наволочки: 70*70-2шт (на блискавці)
Ціна: 1990 грн
Відправляємо: Укрпошта і Новапошта
Відправляємо з післяплатою
!!! Зверніть увагу, що колір на фото може відрізнятися від кольору виробу у зв'язку з різницею кольору на пристрої або моніторі, а також залежно від налаштувань монітора та освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Велюр |
| Щільність | 230 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
- Ціна: 1 990 ₴