
Односпальний комплект постільної білизни "Моніка" сірий 150*220 см велюр p2695856772
- Немає в наявності
- Код: p2695856772
1 890 ₴
- +380 (97) 648-82-27Іванюга Тетяна Юріївна
Постільна білизна виготовлена із високоякісного велюру, який володіє ніжною і приємною на дотик текстурою, що забезпечує комфортний і здоровий сон.
Яскраві кольори, що наповнюють спальню елегантністю і затишком.
Щільність тканини:230г/м²
Розміри євро:
Підковдра:200*230 см (на блискавці)
Простирадло:250*250см
Наволочки: 50*70-2шт (на блискавці)
Ціна: 1990 грн
Односпальний:
Підковдра:150*220 см (на блискавці)
Простирадло:200*230см
Наволочки: 50*70-2шт (на блискавці)
Ціна: 1890 грн
Відправляємо: Укрпошта і Нова пошта
Відправляємо з післяплатою
!!! Зверніть увагу, що колір на фото може відрізнятися від кольору виробу у зв'язку з різницею кольору на пристрої або моніторі, а також залежно від налаштувань монітора та освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Велюр |
| Щільність | 230 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 890 ₴
