
Двоспальний комплект постільної білизни 180х220 страйп-сатин чорний p2524877297
- В наявності
- Код: p2524877297
1 130 ₴
- +380 (97) 648-82-27Іванюга Тетяна Юріївна
Комплект двоспальний:
Підковдра: 180*220 см. (1 шт.)
Простирадло на резинці:160*200см.+25см.(1 шт.)
Наволочки: 50*70 см. (2 шт.)
Комплект євро:
Підковдра: 200*230 см. (1 шт.)
Простирадло на резинці: 180*200см.+25см.(1 шт.)
Наволочки: 50*70 см. (2 шт.)
Сатин-страйп вважається класичним еталоном міцності та довговічності. Його виготовляють зі 100% бавовни за допомогою косого переплетення ниток, що надає тканині однорідної структури та блиску, причому без жодних синтетичних домішок і добавок. Сатин практично не мнеться й не скочується, має блиск, повітропроникність, міцність і м'якість. Всі постільні білизни відповідають гігієнічним вимогам.
Відправляємо: Нова пошта, Укр пошта
Оплата при отриманні
!!! Зверніть, будь ласка, увагу, що колір на фото може дещо відрізнятись від кольору виробу у зв'язку з різницею у передачі кольору на вашому пристрої чи моніторі, а також залежно від налаштувань монітора та освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epico |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 150 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
- Ціна: 1 130 ₴

