..............🍒👑🍒.... I T A L Y.... 👑🍒👑...............
⚡🌹⚡Колекція постільної білизни⚡🌹⚡
Комплекти із фланелі - тканина, яка дарує відчуття справжнього тепла, ніжності і комфорту.
Фланель:
🍁 Дуже м'яка на дотик, завдяки короткому ворсу, навіть натуральна вовна поступається їй у цьому.
🍁Відмінно утримує тепло.
🍁Чудово зберігає стійкість кольору.
🍁При правильному догляді і дотриманні рекомендацій з прання, м'якість не втрачається
🍁Має хорошу гігроскопічність.
🍁 Тканина «дихає» - пропускає повітря, не створює парниковий ефект.
🍁Гіпоалергенна,- не викликає подразнення шкіри, алергії і захворювань дихальних шляхів.
🍒 Щільність -160 г/м².
🍒Склад тканини - бавовна.
📌Для замовлення доступні комплекти👇
🎁КОМПЛЕКТ односпальний: 850грн
▪️Підковдра:150х220
▪️Простирадло:160х220
▪️Наволочка: 70х70 (2 шт)
🎁КОМПЛЕКТ двоспальний: 890грн
▪️Підковдра: 180х220
▪️Простирадло: 200х220
▪️Наволочка: 70х70 (2 шт)⠀
🎁КОМПЛЕКТ євро: 930грн
▪️Підковдра:200х220
▪️Простирадло:220х240
▪️Наволочка: 70х70 (2 шт)
📩Відправляємо: Новапошта, Укрпошта
💵 Оплата при отриманні ⚡⚡⚡
📌Наявність кольорів у розмірах і терміни доставки уточнюйте
📌Для замовлення чекаємо в директ💌
!!! Зверніть будь ласка увагу, що колір на фото може дещо відрізнятись від кольору виробу у зв'язку з різницею у передачі кольору на вашому пристрої чи моніторі, а також залежно від налаштувань монітора та освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
- Ціна: 890 ₴/комплект

