
Євро комплект постільної білизни 200*220 см сатин зелений p2197618656
- Готово до відправки
- Код: p2197618656
1 370 ₴/комплект
- +380 (97) 648-82-27Іванюга Тетяна Юріївна
Натуральна або комбінована тканина сатин має низку позитивних властивостей та характеристик. Найбільш важливими вважаються:
-
Високий рівень екологічної чистоти;
-
Візуальна привабливість та естетично приємний зовнішній вигляд;
-
Довговічність, зносостійкість полотна;
-
Матеріал легко піддається фарбуванню, надовго зберігає яскравість та насиченість кольору;
-
Тканина на основі натуральних та штучних волокон не схильна стати причиною подразнення на шкірі;
-
Сатин не схильний до зсідання, навіть при домашньому пранні;
-
Тканина має високий рівень щільності і міцності, надовго зберігає цілісність;
-
Матеріал добре пропускає повітря, дозволяє шкірі повноцінно дихати;
-
Тканина на основі натуральних і штучних волокон має відмінний рівень гігроскопічності, легко поглинає вологу і швидко сохне;
-
Матеріал викликає приємні відчуття при контакті, надовго зберігає легкість, відчуття прохолоди.
Для замовлення доступні розміри:
КОМПЛЕКТ Односпальний:
▪️Підковдра:150x220 - (1 шт)
▪️Простирадло: 160х220 - (1 шт)
▪️Наволочки: 70х70 - (2 шт)
⠀
КОМПЛЕКТ Двоспальний:
▪️Підковдра: 180х220 - (1 шт)
▪️Простирадло: 200х220 - (1 шт)
▪️Наволочки: 70х70 (2 шт)⠀
КОМПЛЕКТ Євро:
▪️Підковдра:200х220 - (1 шт)
▪️Простирадло:220х240 - (1 шт)
▪️Наволочки: 70х70 (2 шт)
КОМПЛЕКТ Сімейний:
▪️Підковдра:150х220 - (2 шт)
▪️Простирадло:220х240 - (1 шт)
▪️Наволочки: 70х70 (2 шт)
!!! Зверніть будь ласка увагу, що колір на фото може дещо відрізнятись від кольору виробу у зв'язку з різницею у передачі кольору на вашому пристрої чи моніторі, а також залежно від налаштувань монітора та освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 185 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Колір | Зелений |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
- Ціна: 1 370 ₴/комплект



